podobrazy pro diakoniii

Diakonie Brno Vás srdečně zve

22/10/2019, 18:30 jazzová kavárna Podobrazy, Zelný trh 14, Brno

Benefiční aukce uměleckých předmětů

Výtěžek z aukce bude použit na rekonstrukci a vybavení kuchyně hendikepovaných klientů Chráněného bydlení Letovice.

Brančovský_motýl

MOTÝL

akvarel, 40 x 60 cm

Rudolf Brančovský

vyvolávací cena 4 000 korun
Dvorská_Olivovník02

OLIVOVNÍKY V GETSEMANSKÉ ZAHRADĚ

grafika / linoryt, 70 x 100 cm

Pavla Dvorská

vyvolávací cena 3 500 korun

Rada_Mordý Kristus

MODRÝ KRISTUS

kombinovaná technika 60 x 80 cm

Ondřej Rada

vyvolávací cena 9 000 korun

Štenclová JItka 2

PODZIMNÍ KRAJINA

akryl na lepence 55 x 40 cm

Jitka Štenclová

vyvolávací cena 1 500 korun

Slunečník_60x50_olej a kryl na plátně_2018

SLUNEČNÍK

akryl a olej na plátně 60 x 50 cm

Tomáš Tichý

vyvolávací cena 45 000 korun

kniha_b-jako-brno

b jako brno

podepsaná monografie

Timo

vyvolávací cena 750 korun

Timo

kříž PŘIJDU HNED

dřevěný kříž 40 x 25 cm

Timo

vyvolávací cena 8 000 korun

Valer Jan

PROSEBNÍK

akryl na plátně 70 x 100 cm

Jan Valer

vyvolávací cena 2 000 korun

Zatorsky_boty_39

POLOBOTKY

ručně šitá kožená obuv velikost asi 39/40

Jan Zatorsky

vyvolávací cena 2 500 korun

Prosíme, povrďte nám Vaši účast na tel: 734 790 995 nebo e-mailu: pr@diakoniebrno.cz nebo vyplňte tento formulář.

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun