Diakonie Brno Vás srdečně zve

benefiční ONLINE aukci obrazů /13. - 23. 10. 2020

Registrace a příhozy ZDE!

Výtěžek z aukce bude použit na vybavení bytů klientů Chráněného bydlení Ovečka.

Díla v aukci:

Brančovský

MOTÝL

akvarel, 30 x 40 cm

Rudolf Brančovský

vyvolávací cena 2 000 korun
ke světlu

KE SVĚTLU

olej na plátně, 62 x 62 cm

Josef Bubeník

vyvolávací cena 4 000 korun

Rada

ONOHO PODIVUHODNÉHO RÁNA PRVNÍ DEN PO SOBOTĚ

kombinovaná technika, kolorovaná kresba tuší

41 x 58 cm

Ondřej Rada

vyvolávací cena 8 000 korun

fotka

BEZ NÁZVU

fotografie / bromolej 32 x 42 cm

Olga Stráníková

vyvolávací cena 2 000 korun

Tomáš Tichý,Pevnost I (skleník), 52x70,2016

PEVNOST 1

olej na plátně 52 X 70 cm

Tomáš Tichý

vyvolávací cena 50 000 korun

DSC_1776

UMÍŠ!

akryl na plátně 22 x 27 cm

Timo

vyvolávací cena 5 000 korun

smetanová

BEZ NÁZVU

linoryt 50 x 35 cm

Marie Smetanová

vyvolávací cena 1 800 korun

smíření 2020

SMÍŘEŇÍ 2020

plánto na soulolitu, olejové markeri

20 x 20 cm

Jaz

vyvolávací cena 999 korun

REGISTRACE DO AUKCE A PŘÍHOZY ZDE!

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun