BENEFICE V LETOVICÍCH - tip na výlet

29. května 2019

Jak se dobrat k 150 tisícům na bezpečné vaření? Děláme na tom.

Maruška má mentální postižení, vyrábí korálkové šperky a doplňky. Lenka vede Centrum denních služeb, pomáhá klientům, aby keramika, kterou spolu vyrábějí, upoutala pozornost kvalitou i designem. A spousta dalších lidí z letovické pobočky Diakonie šije, lepí, zdobí, pěstuje, suší, plní a balí. Aby bylo co prodávat, ale taky proto, že je to smysluplná činnost a dokonce nás to baví!

Benefice
29. května 2019 - BENEFICE V LETOVICÍCH - tip na výlet

Se vším, co jsme vytvořili, se chceme pochlubit. Máme být na co pyšní. A taky to chceme prodat. Snažíme se dát dohromady peníze na novou, bezpečnou kuchyni v chráněném bydlení v Letovicích, kde nás společně žije devět.

Každá koruna je pro nás důležitá. A i proto jsme vděčni za přátele, kteří se rozhodli nám pomoct. Naše výrobky v současnosti najdete v půvabné letovické Galerii Domino. Tam nás velkoryse pozvali majitelé keramické dílny – pánové Prudký a Hladil. A s organizací celé výstavy nám ochotně pomáhali manželé Synkovi, kteří se o galerii starají. Za kvalitní tisk obrázků, fotek, ale také záložek do knížky děkujeme panu Bělehrádkovi z Tiskárny Letovice. A v neposlední řadě patří velký dík za fotodokumentaci paní Olze Tamášové. Se schopnými, laskavými partnery se takové benefice pořádají jedna radost.

Vernisáž už sice proběhla, ale benefiční výstava potrvá až do 27. června, takže je ještě dost času přijet, potěšit se krásou kachlových kamen a nakoupit naše originální výrobky. Máte také šanci vyhrát diakonská přívlastková vína. Stačí vyplnit losovací kupón. 

Zveme vás! Připojte se a radujte se s námi. Na fotografie z vernisáže se můžete podívat ve fotogalerii.

Galerie DOMINO (Havírna 55) je pro veřejnost otevřená po - pá: 9 - 15, so: 9 - 11.

POMOC MÁ MNOHO TVÁŘÍ!

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun