Centrum denních služeb Brno znovu otevírá

23. června 2020

Ohlédnutí do letošního jara bude pro každého z nás časem, kdy všechno bylo ze dne na den jinak. Také naše Centrum denních služeb Brno bylo od 16. 3. jako mnoho dalších sociálních služeb z nařízení vlády uzavřeno a klienti museli zůstat doma. 

malování2

Centrum denních služeb Brno znovu otevírá
23. června 2020 - Centrum denních služeb Brno znovu otevírá

Snažili jsme se zprostředkovat klientům a jejich rodinám pomoc prostřednictvím naší Pečovatelské služby, což se v některých případech také podařilo. A naše pracovnice z Centra denních služeb se po dobu uzavření centra staly součástí týmu Pečovatelské služby.

Náhle vzniklý volný čas jsme se také snažili využít k úpravám a zlepšení -  vymalováno a uklizeno máme pořádně z gruntu J.

S rodinami klientů jsme byli v pravidelném kontaktu a tak už teď víme, že mnozí z nich se k nám nevrátí, protože byli přijati do Domovů se zvláštním režimem.  A proto nyní můžeme v Centru denních služeb nabídnout zájemcům volná místa.

S uzavřením služby na tři dlouhé měsíce jde ruku v ruce citelná ztráta příjmů, s kterou se budeme muset v letošním roce vyrovnat. Ale my věříme, že se nám podaří opět službu zájemci naplnit a také doufáme ve finanční podporu.

V pondělí 22. 6. jsme tedy znovu obnovili chod centra. Pracovnice jsou připravené poskytovat prvotřídní péči tak abychom mohli nabídnout bezpečné prostředí, individuální přístup a příjemnou atmosféru. Všichni se u nás chceme cítit dobře a doufáme, že to tak vnímají i klienti.

Snad také co nevidět započneme se zpožděnou rekonstrukcí terasy a zahrady, na kterou ještě potřebujeme získat 26 tisíc korun. Pomůžete nám? Pošlete Milodárek do zahrady!

Přejeme hezké léto bez roušek!

Podpořte Diakonii

Diakonie v číslech

Každoročně pečujeme o více, než 0 klientů
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Za rok 2020 jste nás podpořili částkou 0 korun
Jsme tady pro vás již 0 let