Naše Evička získala ocenění Pečovatelka roku! Blahopřejeme :-)

16. prosince 2019

Letos, již sedmým rokem se v Praze uskutečnil slavnostní ceremoniál, který pořádá Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR spolu s Diakonií ČCE, kde jsou každoročně oceňováni nejlepší pracovníci v oblasti sociálních služeb. Tito pracovníci mohou být nominováni celkem do 5 kategorií, kam se řadí: pečovatel/ka v pobytových, terénních a ambulantních službách, sociální pracovník/ce nebo manažer/ka sociálních služeb.

73302611_2668243203243620_8600725336553947136_o

Naše Evička získala ocenění Pečovatelka roku! Blahopřejeme :-)
16. prosince 2019 - Naše Evička získala ocenění Pečovatelka roku! Blahopřejeme :-)

Za brněnskou Diakonii jsme se letos rozhodli nominovat naši pečovatelku Evu Tomkovou, konkrétně do kategorie pečovatelka v terénních službách.

Eva pomáhá v oblasti sociálních služeb již 15 let, za námi do Diakonie v Brně zavítala před 8 lety. Mezi její hlavní přednosti patří zejména její upřímný, srdečný ale i rovný přístup jak ke klientům, tak ke svým kolegyním. Eva považuje všechny své klienty za jedinečné osobnosti, ke kterým je potřeba chovat respekt a úctu, zejména pokud se jedná o seniory či seniory s demencí, u kterých je tento přístup obzvlášť důležitý. Zkrátka je to člověk na správném místě, co se nebojí říct svůj názor, ale přitom je citlivý, pečlivý a přátelský.

Slavnostní ceremoniál se uskutečnil 4. 12. 2019 v Novoměstské radnici na Karlově náměstí v Praze. Celým programem provázel herec Jan Sklenář, hudebně doprovázela skupina GOJI a samozřejmě nesměla chybět ani patronka soutěže herečka Hana Maciuchová.

Ocenění převzalo 20 pracovníků v 5 kategoriích. Naše Evička se místila na krásném 2. místě v kategorii Pečovatelka v terénních službách. Tímto bychom jí chtěli ještě jednou moc pogratulovat, a především poděkovat za práci, kterou pro Diakonii v Brně odvádí.

Karolína Czyzová, PR asistentka střediska

 

Podpořte Diakonii

Diakonie v číslech

Každoročně pečujeme o více, než 0 klientů
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Za rok 2020 jste nás podpořili částkou 0 korun
Jsme tady pro vás již 0 let