OPRAVA KOUPELNY V CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ LETOVICE

2. května 2019

IMG_20190301_132200

Po dlouhých letech čekání se v Letovicích těšíme ze zbrusu nově opravené koupelny našich klientů. Již dříve jsme zkoušeli po malých částech koupelnu „opravovat, renovovat“ (obložení sprchového koutu, nábytek na míru…), ale až nyní jsme měli možnost do toho jít „z gruntu, od podlahy“…

Nov
2. května 2019 - OPRAVA KOUPELNY V CHRÁNĚNÉM BYDLENÍ LETOVICE

Koupelna byla velmi stará, velmi zatěžovaná, což se podepisovalo na jejím vzhledu (staré omšelé kachličky, zašlá podlaha, všude málo místa…).
Jasným rozhodnutím bylo bourání nepotřebné stěny, která oddělovala koupelnu od WC, kde bylo zbytečně mnoho nevyužitého prostoru. Najednou se koupelna jako zázrakem zvětšila a tím vznikl i perfektní prostor pro naši novou sušičku prádla (ta zatím stála provizorně v jiné místnosti a byl k ní složitější přístup, nepohodlné bylo i přenášení prádla z místnosti do místnosti přes dvoje dveře atd…).
Opravovala se elektřina, odpady, dělala se kompletně nová omítka a pořídilo se krásné a moderní vybavení sprchového kouta (sedák, sprcha, madla), nové WC a osvětlení, shrnovací dveře a další.
Největší radost máme však z parádního obložení stěn a dlažby, které vypadá opravdu vkusně a nadčasově.
Rekonstrukce trvala 2 a půl týdne, kdy jsme se tu potkávali se vstřícnými pracovníky stavební firmy, kteří se k nám snažili být co nejvíce ohleduplní a přes obtížné a nepříznivé podmínky se nám celkem dařilo zvládat běžný provoz.
Období to bylo trochu náročnější, vyplývala z něj různá omezení, ale všichni jsme to tu nakonec zvládli na jedničku.
Klienti i pracovníci z Letovic jsou vzhledem i funkčností koupelny opravdu nadšeni! Dlouho jsme na ni čekali a myslím, že se to rozhodně vyplatilo!
Chceme moc poděkovat všem, kteří se na realizaci podíleli jakýmkoliv způsobem a přispěli tak k tomu, aby bydlení pro naše klienty bylo ještě komfortnější.

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun