Co mi udělalo radost? První věc, která mě u této otázky napadla, bylo, když byly Vánoce. Paní Šárka mě pohostila domácími cukrovinkami. Připomnělo mi to domov, kde jsem nebyla dva roky (jsem cizinka).

Při poslední návštěvě mě nejvíce potěšilo, že jsme s paní Blankou vyrazily na procházku, přestože se jí v poslední době moc nechtělo vycházet z bytu. Kvůli dešti jsme navíc změnily naši tradiční trasu a vydaly se do středu města, kde jsme obešly část zahrádkářské kolonie na Kraví hoře. Paní Blanka toto místo řadu let nenavštívila a já jsem ho viděla vůbec poprvé, takže nám oběma udělaly rozkvetlé záhony a krásný výhled na Brno velkou radost. 

Mně udělaly velkou radost pletené ponožky, které jsem dostala od paní, za kterou chodím. Upletla mi je pro mé rodiče a také pro mě. Kromě toho nám uháčkovala ozdoby a chňapky, které se dají použít i jako podložka pod teplý hrnec na stůl.

Radost mi udělalo to, že mě paní poprosila, jestli bych s ní nemohla zajít na očkování a po očkování mě pozvala k synovi na kávu :)

board-142741_1920

Podpořte Diakonii

Diakonie v číslech

Každoročně pečujeme o více, než 0 klientů
Pracuje u nás 0 zaměstnanců
Za rok 2020 jste nás podpořili částkou 0 korun
Jsme tady pro vás již 0 let