Nabízíme práci na pozici:

Pečovatel/ka do terénní pečovatelské služby

Náš tým pečovatelek potřebuje posily. Přibývají nám klienti! Možná je to práce právě pro vás. Jsme zavedená nezisková organizace podporující seniory a osoby se sníženou soběstačností. Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech klientů ve všední dny od 6 do 20 hodin. O sobotách, nedělích a svátcích 7 – 20 hodin.

Náplň práce:

  • péče o klienty v jejich domácnosti na území Brna
  • vykazování poskytované péče
  • účast na poradách, supervizích a aktivit pořádaných organizací

Požadujeme:

  • zdravotní způsobilost a přiměřenou fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotné a laskavé vystupování - kladný přístup k seniorům a lidem se znevýhodněním
  • flexibilitu, spolehlivost a důvěryhodnost
  • schopnost samostatné i týmové práce, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr (celý úvazek)
  • pracovní smlouva na dobu určitou
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní a dynamické neziskové organizace
  • po zapracování výdělek až 22 500,- Kč
  • práce v sehraném týmu pečovatelek
  • pravidelné supervize

Uvítáme:

  • praxi a zkušenost v práci se seniory a lidmi se znevýhodněním
  • splnění kvalifikačních požadavků na pozici pracovníka v sociálních službách
Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Životopis a motivační dopis můžete posílat na email: ps@diakoniebrno.cz nebo na adresu. Hrnčířská 27, 602 00 Brno

telefon: 775 747 281 - volejte: po - čt 9 - 11 a 13 - 15 hodin, pá 9 - 11 hodn. Díky!

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun