Dobrý den, já jsem Dáša. Na CHB jsem od roku 2014.Bude mi letos 50 let, těším se na oslavu. Co mě baví? Dívám se na seriály v TV a ráda trávím čas se svým přítelem Rostíkem . Společně pracujeme na zahradě a chodíme na procházky. Jsme rádi, když můžeme vyrazit na nějaké posezení s hudbou.

Zdravím, já jsem Rosťa, do CHB v Letovicích jsem nastoupil v listopadu 2013, dříve jsem žil v Otrokovicích. Jsem vyučený zahradník a do dnešního dne se zahradničení věnuji tady v zařízení. Z květin pěstuji muškáty a pokojovky. Na zahradě papriky a rajčata (starám se o ně od výsevu až do „snězení“ ). Bydlím s partnerkou Dášou v samostatném bytě, máme mnoho společných zálib (poslech dechové hudby, procházky, společné vaření a péče o náš byt). Naše přání do budoucna je úplně se osamostatnit, jednou se snad zadaří a vyjde nám to. Zatím se máme dobře, na CHB se nám líbí.

Rosta,Daša