kontaktní místo čals

Diakonie ČCE – středisko v Brně je kontaktním místem České alzheimerovské společnosti (ČALS). Snažíme se naši činnost zaměřovat na pomoc a podporu lidem s demencí a jejich rodinám.

V rámci aktivit kontaktního místa nabízíme:

• informační materiály zaměřené na otázky související s Alzheimerovou chorobou

• svépomocné skupiny, tzv. "Čaje o páté" pravidelná setkávání pečujících s lidmi v podobné situaci, vzájemné sdílení zkušeností, podpora v péči o Vaše blízké s demencí

• telefonické a osobní konzultace
  • testování paměti určené primárně osobám nad 60 let, které pociťují potíže s pamětí. Vyšetření probíhá v brněnském středisku Diakonie ČCE na ulici Hrnčířská 27. Na testování paměti je nutné se objednat. Výsledek šetření pak ukáže míru postižení, testovaná osoba od nás získá doporučení k dalšímu postupu.

V případě Vašeho zájmu o jakoukoli z výše zmíněných aktivit můžete kontaktovat Bc. Kláru Šenkyříkovou, v pracovní dny na tel. č.: 734 166 378 v době 13 - 15 hodin.

Korespondenční adresa

Kontaktní místo České alzheimerovské společnosti