Proběhlo IV. Bienále pro Diakonii

1. prosince 2017

VI. Bienále pro Diakonii je za námi

Čtyři dny intenzivní práce, ale i zábavy a především dobré vůle a otevřených srdcí.

Proběhlo IV. Bienále pro Diakonii
1. prosince 2017 - Proběhlo IV. Bienále pro Diakonii

VI. Bienále pro Diakonii, které probíhalo od 23. do 26. listopadu v Blahoslavově domě v Brně, propojilo obrovské množství lidí. Dvacet čtyři autorů, kteří věnovali na dobročinnou aukci a prodejní výstavu svá umělecká díla, patnáct moravských vinařství - věnovala víno do benefičního koštu, pražírna kávy Doubleshot - obětovala čas i materiál pro kávovou seanci, hudebníci, kteří koncertovali zadarmo, jeden šachový mistr a úžasných pět desítek dobrovolníků, kteří se postarali o kde co - od instalace výstavy, přípravu občerstvení, službu v šatně až po závěrečný úklid prostor.

Výtěžek z prodeje umění, výrobků našich hendikepovaných klientů, ze vstupného dosáhl po odečtení nutných nákladů sumy 200 tisíc korun. Letovičtí klienti tak mají o krok blíž k pořízení auta bez barier. 

Děkujeme všem, kteří přispěli k tomu, aby se tato společenská benefiční akce mohla odehrát. Děkujeme i těm, kteří sáhli do svých peněženek a přispěli finančně zakoupením některého z obrazů nebo zaplacením vstupného na některý z koncertů.

Pomáhat lze i nadále – příspěvkem do sbírky na podporu střediska Diakonie ČCE v Brně či v čase adventu zapojením se do aukce na www.aukce.diakonie.cz.

No a jinak za dva roky snad zase na viděnou při VII. Bienále pro Diakonii!

Diakonie v číslech

Pečujeme o 0 klientů
Najdete nás na 0 místech v kraji
Poskytujeme 0 služeb
Přispěli jste nám 0 korun